Sporo gier komputerowych to gry bardzo proste. I w niczym nie ustępują one tym bardziej skomplikowanym. Zapewniają dużą dawkę dobrej zabawy. Zapewniają wyśmienitą zabawę ,a do tego pozwalają kształtować przydatne zdolności. Takie gry cenią gracze w każdym wieku. Takie gry to przede wszystkim zręcznościówki i platformówki. Tego rodzaju gry to nierzadko prawdziwe hity. Do takich zaliczymy grę z kulkami. Obecnie mamy wiele odmian gier z kulkami.

kolorowe kulki

KULKOMANIA

W klasycznej grze tego typu układa się trzy kulki w linii. Jeśli są w tym samym kolorze zostają usunięte z gry. Po każdym ruchu pojawiają się nowe, dlatego musimy działać w przemyślany sposób. Do podobnych należy bubble shooter. W tej grze do kulek strzelamy innymi kulkami. W takiej grze dochodzi element zręcznościowy. Zasady gry są jednak ogólnie podobne. Trzeba połączyć kulki tego samego rodzaju, tylko że tu strzelamy, na skutek czego zostaną usunięte.

Należy celować i strzelać celnie, ponieważ co chwilę na ekranie gry powstają kolejne kulki utrudniające zadanie. Gry z kulkami dostępne są w wielu odmianach charakteryzujących się ciekawymi premiami. Niektóre gry posiadają bardziej pomysłową oprawę graficzną niż inne. Bez względu, czy wybierze się grę polegającą na zbijaniu kulek, czy bardziej klasyczną grę z kulkami i tak ciężko będzie ją wyłączyć. Gry kulki mimo swej prostoty bardzo wciągają. Wszyscy mogą to sprawdzić. Tylko, czy znajdzie się ktoś, kto jeszcze w nie nie grał? O to będzie raczej trudno, ponieważ gry z kulkami są bardzo popularne. Znajdziemy ich sporo w internecie.